Vítame Vás na BoooM.sK !

BoooM.sK je informačný a komunikačný portál pre ľudí od 18-40 rokov, ktorý je vytvorený pre nás a všetkých našich kamarátov. Sme virtuálnym klubom, v ktorom administrátor servisu má právo na selekciu užívateľov.

Naše začiatky:

Na našich parties sme vždy mali so sebou foťák a robili fotky „len-tak“ zo zábavy.
Ale bola škoda, že potom sme už nemali kontakt na našich nových kamarátov,
aby sme im tieto fotky ukázali.
A tak vznikla idea – vytvoriť miesto, kde sa opäť stretneme :)

Dnes:

BoooM.sk je portál, ktorý dokumentuje nočný život na Slovensku
a tiež informuje o tých najzaujímavejších akciách a parties, ktoré sa konajú.
BoooM.sK je to jediné správne “miesto”, ak chcete mať prehľad o dianí v trendových baroch, reštauráciách, a nočných kluboch, VIP podujatia nevynímajúc... Náš týždenne aktualizovaný prehľad vo forme foto-galérie Vám umožní byť stále “v obraze” ohľadom neustále meniacej sa scény nočného života a “lifestyle”. Zistíte, čo je “in”.

Prečo sa zaregistrovať?

Po zaregistrovaní je Tvoj profil automaticky zaradený do zoznamu všetkých profilov.
Teraz nielen, že máš viac možností, a le už o Tebe vedia aj ďalší naši zaregistrovaní užívatelia.
Profil bez fotky málokto akceptuje (veď aj ostatní zaregistrovaní chcú vidieť ako vyzeráš).
Vyplň si svoj profil a naplno rozbehni zábavu!

Ako zaregistrovaný užívateľ máš možnosť:

Vytvoriť a spravovať si svoj vlastný Userprofil, ktorý obsahuje 3 vlastné fotografie, krátke “about me” a taktiež fotoalbum. Tento je tvorený z fotografií urobených na akciách fotografmi z BoooM.sK.
Registrácia Vám všetkým otvára prístup do slovenskej BoooM komunity, v ktorej je možné: prezerať a tiež komentovať fotografie z akcií, mailovať, chatovať, flirtovať a pod.

Účelom tohto portálu je vybudovať exkluzívnu komunitu mladých a sympatických ľudí z celého Slovenska, ktorých spája tá istá myšlienka - FUN! Uvítame, ak sa stanete členmi nášho portálu. Spoznáte nových, zaujímavých ľudí.
BoooM.sK má vybudované silné zázemie, založené na priateľských vzťahoch s majiteľmi, manažérmi a promotérmi tých “top” podnikov, a samozrejme akreditáciu pre fotografov tých najlepších podujatí a akcií - vrátane VIP. BoooM.sK je vždy “in” ohľadom aktuálneho diania, a tiež vie, čo je momentálne “v kurze”.

Prezrite si nami vytipované miesta a ich akcie.
Budete mať prehľad o tom, čo sa kde deje - vďaka naším fotografom, ktorí sú vždy tam…

Sledujte naše upútavky (informačné bannery) na “čo bude”, lebo len tam budeme fotiť!

Odfoť sa aj Ty na niektorej z akcií, vytvor si vlastný profil a fotoalbum a čoskoro si už môžeš písať maily, dohodnúť rande, spoznať nových priateľov a chodiť s nami na párty a jednoducho sa dobre zabávať.
Ak chceš pre nás robiť fotky, musíš mať náš súhlas, pretože každý, kto je odfotografovaný, musí byť informovaný o tom, že tieto fotky sa objavia na našej stránke a tiež s tým musí súhlasiť.

Keď sa na našej stránke objaví nejaká Tvoja fotka, ktorú si neželáš, stačí ak nám pošleš e-mail s linkom (webadresa) na info@booom.sk a my ju okamžite zmažeme.

Váš BoooM Team
 
© by BOOOM media, s.r.o. | CREATOR SIMEN | DATA | RULES | CONTACT